airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intrebare despre jocuri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sumo




Mesaje : 1
Data de inscriere : 02/06/2015

Intrebare despre jocuri Empty
MesajSubiect: Intrebare despre jocuri   Intrebare despre jocuri Icon_minitimeMar Iun 02, 2015 10:59 pm

Salut! Am 16 ani si as dori sa particip si eu la aceste evenimente! Numai ca am inteles ca nu am voie decat doar cu o fisa de la parinti in care scrie ca am voie! Si as vrea sa stiu daca se mai fac concursuri de acest fel!
Sus In jos
Naitsirc




Mesaje : 1
Data de inscriere : 27/05/2015

Intrebare despre jocuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare despre jocuri   Intrebare despre jocuri Icon_minitimeLun Iun 08, 2015 1:01 pm

Si eu am tot 16 ani dar am inteles ca nu putem participa decat daca suntem majori :-?
In orice caz, pentru evenimente urmareste aici: http://www.airsoftromania.com/forum/viewforum.php?f=33
Sus In jos
silver
Strike Team
silver


Mesaje : 99
Data de inscriere : 25/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Intrebare despre jocuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare despre jocuri   Intrebare despre jocuri Icon_minitimeMier Iun 10, 2015 5:00 pm

Doar cei peste 18 ani pot participa, date fiind implicatiile, respectiv respobsabilitatile jocului
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebare despre jocuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare despre jocuri   Intrebare despre jocuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebare despre jocuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» intrebare tehnica
» Despre Berget 7
» Ce parere aveti despre?
» Discutii diverse despre milsim

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: La bere :: Discutii de orice fel-
Mergi direct la: