airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 12:53 pm

Spuneti-mi cum va suna participarea la cursurile lui Razvan, Wolfy si Tommy

mai multe detalii gasiti aici:

http://www.airsoftromania.com/forum/viewtopic.php?f=73&t=9395

http://www.scoalaromaneascadeairsoft.ro/antrenament-%E2%80%93-sistem-principal-de-angajare-basic/

sunt mai multe module disponibile: pentru sistemul principal si pentru cel secundar; la ambele sunt 2 module: unul baisic si unul avansat

sincer, eu as opta pt inceput pe cel principal, basic

am vb cu razvan si mi-a zis ca daca ne strangem ceva doritori, vor face o deplasare in zona pt curs, doar ca pretul poate creste pana la maxim 100ron/persoana (fata de 50 de ron, cel de pe site, valabil Bucuresti)

programul va fi: vineri seara briefing la locatie (vedem noi care); sambata si duminica cursul propriu-zis; din ce am vazut, cursul dureaza destule ore/zi, deci ganditi-va la un weekend liber..

astept feedbackul vostru
Sus In jos
Le Vieux
Strike Team
Le Vieux


Mesaje : 105
Data de inscriere : 01/09/2010
Localizare : Bacau

Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 1:06 pm

Am ochii pe cursurile astea de ceva vreme.Lipsa de timp,etc.

Dar daca maestrii sunt de acord sa vina in zona,eu unul vreau sa ma inscriu si sa particip.Numai lucruri bune pot iesi de aici,deci chiar vreau sa particip.

Multumesc,Zombie,pentru postare si idee..." It's all about tactics,right? " Twisted Evil
Sus In jos
http://airsoftbacau.blogspot.com/
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 1:54 pm

sunt le fel de entuziasmat ca si tine si de ceva timp urmaresc si eu, la un moment dat vorbeam cu george sa cerem dvdurile de la unul din participanti dar nu se compara participarea la curs cu urmarirea unui dvd; m-am convins de asta cand m-am uitat pe magpul dynamics bullshit, care de altfel, sunt tata_lor dar nu e acelasi lucru cu participarea la cursuri

asa ca azi dimineata, salivand din nou la pozele postate dupa cursuri, mi-a venit ideea sa-i chemam aici; asa ca am trimis urmatorul pm, la care am primit f rapid, urmatorul raspuns:

Citat :
zombie
Message subject: Cursuri..Folder: Sent messages
Salut!

Felicitari pentru initiativa si feedback-ul pozitiv primit intr-un timp atat de scurt.

Intrebare: cum iti suna o deplasare in provincie, in conditiile in care se strange un numar de doritori/cursanti?

Gandeste-te si astept o parere..

In rest, toate cele bune de la Bacau!

Masashy Razvan
Message subject: Re: Cursuri..Folder: Inbox
Salutare. Multumim pentru urari. Nu ne asteptam intr-un timp asa scurt sa avem asemenea feed-back, chiar daca stiam ca venim cu ceva nou in comunitate. Ne bucuram nespus sa auzim ca sunteti si din teritoriu doritori de antrenament. Raspunsul este clar DA. Urmeaza sa vorbesc si cu Wolf si Tommy, sa vedem cum rezolvam toate aspectele si iti voi da un semn de viata. Astept din partea ta sa-mi dai un raspun cat mai rapid vis a vis de numarul de participanti, locatia de preferat sa fie un spatiu destul de aerisit si bineinteles un spatiu in care noi trei sau doi dintre noi ( poate unul dintre wolf sau tommy sa nu ajunga ) sa putem dormi. De preferat intreg week-end-ul sa fie antrenamentul, adica vineri dupa-amiaza sa ne intalnim la locatia pe care o ai, tinem brief-ing-ul iar sambata si duminica ii dam drumul la training. Vis a vis de cost, sa stii ca noi in Bucuresti avem taxa de 50 ron tot cursul pe individ, dar s-ar putea sa creasca pentru ca va fi nevoie sa luam in calcul si transportul sau/si cazarea. Nu pot decat sa-ti dau un pret estimativ, undeva la cel mult 100 ron/individ. Repet, este un pret estimativ. Pentru detalii mai multe te-as ruga sa iei legatura cu Wolfy sau Tommy, ei ocupandu-se de resursele umane si legaturile cu oamenii. Telefoanele lor sunt pe site-ul nostru. Merci pentru faptul ca ne-ai luat in calcul si iti promit solemn ca nu o sa regretati. Sper sa fie inceputul unei prezente cat mai dese, ale voastre, la antrenamentele noastre.

UNTILL NEXT TIME, KEEP TRANING !!!

Razvan
Sus In jos
Le Vieux
Strike Team
Le Vieux


Mesaje : 105
Data de inscriere : 01/09/2010
Localizare : Bacau

Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 2:58 pm

Man,ce sa zic???Shocked Am ramas profund impresionat de baietii astia si de Masashi Razvan.Mesajul lor arata ca sunt super ok de baieti,si nu cred ca pretul este prea mare.Daca stai sa te gandesti,in 2 zile poti trage ca disperatu bile de 100 RON si fara nici un efect asupra tacticii,etc.Asa ca eu consider banii astia o buna investitie in airsoft,poate cea mai buna a mea de la contactul initial cu sportu asta.Serios!

Pai tine legatura,dat fiind ca tu ai initiat contactul cu ei.Cand o fi,nu uita sa mai update pe aici sau sa vorbim.Stiu sigur ca mai sunt de la noi care doresc tare mult sa participe la cursuri.

Multumesc si felicitari pentru idee!
Sus In jos
http://airsoftbacau.blogspot.com/
ovidiu
Strike Team
ovidiu


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 41
Localizare : BACAU

Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 8:07 pm

bravo zombie imi place, de mult ma gandeam si eu la asa ceva chiar am vb si cu fratemiu si cu iulian sa mergem la asa ceva
e un lucru bun si sincer eu unul sunt pentru oricand hotarati voi numai sa ma anuntati din timp sa vad cum fac cu weekendul liber
e o treaba foarte buna si te invata multe lucruri care sincer va spun sigur, si sincer va spun daca participam 3 4 oameni din aceeasi echipa sa invatam sa ne acoperim sa invatam sa incarcam repede, sa tragem tactic si multe chesti eu cred ca putem deveni o echipa greu de invins in bacau
pacat ca sunt putini din bacau care vor chestia asta si sigur baietii nu vin pentru 3 4 oameni

o initiativa foarte buna si o sustin 100%
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 9:36 pm

ovidiu, ca de obicei, are acelasi optimism de neoprit: dintr-o chestie 100% pozitiva, gaseste el ceva negativ acolo Very Happy
personal, sunt convins ca mai gasim doritori in randul comunitatii din bacau

vb lu iulian: suntem tactici sau nu mai suntem.. Very Happy
Sus In jos
ciupi
Mistretii atomici



Mesaje : 162
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Bacau

Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitimeMar Noi 23, 2010 11:28 pm

Chiar daca am absentat in ultima vreme din cauze ce nu tin de mine. Eu unul sunt tentat de un asemenea antrenament, chiar daca nu mai sunt unul dintre strikeri. Nu cred sa fie asta o problema, NU?
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 5:10 pm

nu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft   Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft Icon_minitime

Sus In jos
 
Cursuri Scoala Romaneasca de Airsoft
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Airsoft.ro
» magazine de airsoft
» Bancuri sau "Sa ne radem, Sa ne simtem bine"
» redwolf airsoft
» replici airsoft

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: Military Simulations :: Military Simulations-
Mergi direct la: